Forum AC Milan Strona Gwna AC Milan
wiat Milanistw
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

gdy wracała kaska z pracy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum AC Milan Strona Gwna -> Newsy ACM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Juukla




Doczy: 25 Sty 2014
Posty: 746
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: ro 2:57, 09 Kwi 2014    Temat postu: gdy wracała kaska z pracy

Buuuu to ja wole glodoweczke a pozniej stopniowo warzywa w tym w swoim czasie straczkowe i ziemniaczki :]
[link widoczny dla zalogowanych]
Zrobiłam sobie dzisiaj kawę i wylałam po jednym łyku. bo sama nabralam wielkiej ochoty
[link widoczny dla zalogowanych]
Proszę dziewczyny po 40 stce napiszcie do mnie.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Juz nie dam się naciac.\
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Ale miałam ubaw bo widok komiczny, żałuję że zdjęć nie zrobiłam, bo M by się też pośmiał.

Tak naprawdę nigdy nie ma pewności, czy podjęta decyzja jest tą słuszną, zawsze się z czegoś rezygnuje. [link widoczny dla zalogowanych] Szczerze polecam
A Rowling mowi ze co raz bardziej meczy ja pisanie tej ksiazki bo wszyscy ja pospieszaja, wywieraja presje. Jeśli na codzień malujesz się delikatnie to na ślub powinno być podobie,tylko trochę bardziej odświętnie. po prostu szaleje za tym!!! Ostatni znika perkusista. od wielu lat słabo sypiam,mam problemy z nadmiernym poceniem się (choć jestem bardzo szczupła i przesadnie dbam o higienę) bywam nadmiernie pobudzona choć nawet kawy nie pijam jakbym miała nerwice i od wielu miesięcy mam problemy z opanowaniem drżenia dłoni (czasami nie mogłam utrzymać długopisu w ręce żeby podpisać klientowi umowę).Równocześnie miałam problem z wiecznie zimnymi stopami i dłońmi nawet w czasie upałów a mój głos od wielu lat jest nienaturalnie niski - przez telefon niektórzy klienci mylili się i myśleli że rozmawiają z mężczyzną. [link widoczny dla zalogowanych]
po co się stosować To był mój pierwszy przyjaciel w odchudzanku. ale wy chyba spicie skoro nie piszecie tylko tak ja przynudzam witam chce kupić pomaraniczowe trampki takie po 10zł co chodza wiecie o jakie mi chodiz jak cos to pisac mam 30 lat , półtora roku temu mąz porzyucił mnie i dwie nasze córeczki dla 18-latki ciesze sie - niedługo zostane mamusią no,tez bym jeszcze raz tak chciala,ale mysle ze rozsadniej bedzie zrobic tro troche wolniej...chociaz ,no wlasnie moje zycie wyglada tak ze wszystko albo nic czyli albo szybko od razu chudne,nawet za cene nie jedzenia czy zameczania sie cwiczeniami albo w ogole sobie daje spokoj,po prostu nie mam cierpliwosci takze jak od razu nie widze jakichs efektow to sie wkurzam i sobie odpuszczam....glupie to wiem,najglupsze jest to ze np nie umiem zakonczyc na kawalku czekolady,tylko bede ja jadla zanim jej calej nie wykoncze,u mnie w domu nie moge miec zadnych zapasow,bo po prostu bede jadla zanim wszystkiego nie wykoncze,bo tlumacze sobie ze musze sie tego jakos pozbyc i od jutra juz nie bede jadla slodyczy NIGDY!!!!heh,nie moge sobie z tym poradzic,nawet jak mi sie udawalo to tylko na bardzo krotka mete
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Ja bym tego nie nazwala spiskiem to jest ignorancja.
Mieszkam w warszawie.
Serdeczności dla wszystkich
Sugerujemy się jedynie WYPOWIEDZIAMI FORUMOWICZÓW ale nie chce nam się tłumaczyć tekstów anglojęzycznych o SIBUTRAMINIE które są publikowane i jakoś NIE PISZĄ TAM ŻEBY MIAŁO TO ZABIJAĆ.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

jesli mieszkaciew w Paryzu to sie odezwijcie ..probowalam czytac ten topic polacy za granica ale nie dam rady za duzo tego wiec jesli jestescie to sie wpiszcie
[link widoczny dla zalogowanych]
Cześć, pomóżcie coś....
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Ten sposób wymyślił Roberto T.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Możesz zjeść od 30 do 50 dag wołowiny i puszkę pomidorów lub do 6 świeżych pomidorów w tym dniu. [link widoczny dla zalogowanych] Co prawda to prawda, ćwiczenia są ciężkie ale czuję że napewno się nie poddam!
Do picia niesłodzona herbata, sok żurawinowy lub woda. podzielmy sie info. A może to jest tak, że po głodówce wrócę do mojej ocbecnej wagi, no powiedzmy minus 2 kg nawet by mi się spodobało Radość prawdziwa, że nie musi się kupować jedzenia, gotować, smażyć, piec. Prawdopodbnie nie ubywa Ci wagi poniewaz pijesz soki. [link widoczny dla zalogowanych]
A tak wogóle gratuluję, że udało Wam się dojść już tak daleko, że myślicie nawet o dzieciach Bo z takim Księdzem to często jest tak, że jakiś romansik, sex i owszem, ale jak już dziewczyna wspomina o odejściu to On jakoś tan temat omija szerokim łukiem dziwne!!! Jestem bardzo zadowolona z cięcia u Michała Czernikiewicza. ale z drugiej chciałabym zeby juz był miesiąc i chociaż z kilka kilo mniej Bywam na Cafe. do tego dokładam co 2-3 dni lekki bieg i skoki na skakance Teoretycznie jeżeli zrobi to dobrze to włosy będą wyglądały bardzo podobnie jak naturalne i już nie będzie potrzeby och farbowania. Widzę że wieści szybko się rozchodzą.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
A lekarstewm na nia jest przedewszystkim dobrze
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

uda od przodu już prawie pozbyły się cellulitu a kolana wyglądają całkiem spoko.
[link widoczny dla zalogowanych]
Brałam róznego typu specyfiki i nic.Chyba wybiore się do dermatologa(ale to u nas na wizyte czeka się nawet 3 tygodnie) bo zanim będe miec 30 lat to juz wlosów nie bede mieć.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
W sprawch organizacyjnych zostałyśmy oszukane .
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Czekamy z mezem na 3 element naszej familii, mieszkamy w okolicach Mediolanu... [link widoczny dla zalogowanych] Hej.
skora? upinam je malymi spineczkami tkz. Wiec laski jesli mam do wyboru pociachac sie laserek albo isc na lifting z bioptronu ktorego swiatlo jest nie inwazyjne i tak naprawde nie jest na wszystko ale dzieki jego dzialaniu udalo wyleczyc sie wiele jednostek chorobowych, wybieram zdecydowanie Bioptron. Z jedzeniem też nie przesadzałam, wręcz przeciwnie, bardzo uważałam i ograniczałam się, a czuję się jeszcze grubsza! to muszę Cię zmarwić tak jesteśmy skonstruowani, że tego nie unikniemy (może to i dobrze? [link widoczny dla zalogowanych]
Kto powiedział że to nie może być obiad? tego nie wiem, chyba nikt Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze. Tak to jest z dietą, że można nie jejść dość długo, a rezultatow brak. Zależy jaki kwas wstrzykiwałaś, ale nawet ten tylko do nawilżania powinien trzymać nie krócej niż 4 miesiące. Pierwsze trzy razy było to od 5,4 do 5,9 km/h a dzisiaj od 4 do 5,5 ale te szybsze to ostatnie 10 minut. Nie mogłam się załatwić.
[link widoczny dla zalogowanych]
Cho chwile gorac bucha mi na twarz a zaraz potem poty na mnie wychodza.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Poza tym wazna role odgrywa psychika, wiec nie mozna od razu myslec jak to jest wspaniale bo sie strzeli za szybko!

witam - wlasnie wiele osob myli glodowke z dieta - a to nie ma nic wspolnego - najczesciej wiekszosc tego co widzimy na wadze, to nie jest wcale spadek wagi przez spadek ilosci tkanki tluszczowej w naszym ciele - ale najprawdopodobnie ubytek wody z organizmu...
[link widoczny dla zalogowanych]
A ja mysle ze jakby nikt nic nie pisal to było by żle. Sama biorę bromegron juz miesiąc...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
o 6 budzę się wyspana, nie mam ochoty na papierosa i na razie na kawę - a wypijałam jej hektolitry, moje dwie kolezanki jak mnie zobaczyły od dzisiaj jedzą ylko warzywka i też chca tak samo wszysktko im powiedziałam co i jak.
No wlasnie, jesli ma zlamana noge, to zrob oklady z waty ciepla woda na jej paznokcie.
[link widoczny dla zalogowanych]

HA HA! [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] ,3,title,Brudna-prawda-o-Wloszech,wid,11233395,wiadomosc .html
po prostu podwadziłem paznokieć Pani dr Talecka-Niczyporuk przyjmuje w różnych godzinach w zależności od dnia tygodnia a tort- to tez problem!! Licząc wychodzenie i tak wychodzi ponad miesiąc (bo liczę też 2 tyg etap wstępny), a potem jeszcze powolne dodawanie kalorii to drugi miesiąc. Goi się świetnie , naprawdę nieomal jej nie widać. [link widoczny dla zalogowanych]
Przeczytaj też o lakierowaniu zębów >>> Brak kobiecej sylwetki. Poszłam tam z zamiarem zrobienia zwykłego manicuru tymczasem manikirzystka namówila mnie na żelki na naturalnej płytce. [link widoczny dla zalogowanych] Witam Odpowiedz sobie sama na to pytanie. Ale przeczytaj ksiazke \The South Beach Diet\ Dr.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
aga2021




Doczy: 28 Kwi 2019
Posty: 4
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5

PostWysany: Nie 18:51, 14 Cze 2020    Temat postu:

Fajne sylwetki kobiet na przykad tutaj gdzie s modelki, hostessy i statystki [link widoczny dla zalogowanych]

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum AC Milan Strona Gwna -> Newsy ACM Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin